Co kupić na 10 lecie firmy?

5
(2)

Na sukces firmy składa się wielu ludzi, od szefa, przez pracowników, po kontrahentów i na klientach kończąc. Każdy z nich jest ważnym ogniwem funkcjonowania i rozwoju działalności. Dlatego pierwszy okrągły jubileusz to czas świętowania sukcesu, gratulacji, podziękowań i upominków, które wyrażają więcej niż słowa. Luksusowe podarunki zacieśniają relacje z partnerami biznesowymi, a pracownicy docenieni w ten sposób, jeszcze bardziej identyfikują się z marką. Prezenty na jubileusz firmy są doskonałym dodatkiem do uczczenia sukcesów. Mogą być związane z działalnością firmy, z zajmowanym stanowiskiem w firmie bądź dostosowane do profilu działalności kontrahentów. Może to być ekskluzywny przybornik na biurko bądź kosz pełen włoskich smaków. Jeśli zastanawiasz się, co kupić na 10 lecie firmy, to poniżej znajdziesz gotowe prezenty, które zachwycą najbardziej wytrawnych partnerów biznesowych i oddanych pracowników.

Co kupić na 10 lecie firmy – sprawdź włoskie kosze prezentowe

Gotowym pomysłem na podarunki dla pracowników i kontrahentów są kosze prezentowe. W 10 lecie firmy możesz podarować ludziom, którzy przyczynili się do sukcesu firmy, oryginalne smaki, zamknięte w ekskluzywnym opakowaniu.

Synonimem dobrego gustu i dobrego smaku są kosze prezentowe od Luxury Products. Zamykają w sobie całe bogactwo włoskich smaków, najbardziej charakterystycznych dla słonecznej Italii. Produkty pochodzą z wielopokoleniowych, rodzinnych gospodarstw, gdzie ziemia uprawiana jest w zgodzie z matką naturą, zaś produkty wyrabiane są tradycyjnymi metodami z wielką pieczołowitością. W koszach prezentowych Luxury Products zamknięte są tylko wyjątkowe produkty, włoskie marki premium, które podbiją kubki smakowe obdarowanych.

Zatem na słodko czy na wytrawnie? Luxury Products oferuje kosze prezentowe w obydwu odsłonach, nie musisz już zastanawiać się, co wybrać na 10 lecie firmy, to wyjątkowa, gotowa propozycja, a co mają w środku?

 • Wersja słodka– to więcej niż niebo dla kubków smakowych. Doceni je każdy, kto zna smak prawdziwej czekolady. Słodkie kosze prezentowe dostępne są w kilku odsłonach, zawierają m.in. ręcznie tworzone praliny, włoskie ciasteczka Cantuccini z migdałami, czekoladę bez cukru, rzemieślnicze czekoladki i białą czekoladę. Fantazyjny smak wynika z dbałości o jakość surowców i najwyższą jakość przygotowania, a produkty zamknięte są w wyjątkowych opakowaniach.
 • Wersja wytrawna– to kosz pełen darów włoskiej ziemi. Kosze wypełnione są oliwą wytwarzaną w kamiennych młynach, aromatycznymi suszonymi pomidorami pochodzącymi z ekologicznych upraw, prawdziwym włoskim sosem do makaronów i marynowanymi oliwkami w oliwie. Wytrawny kosz to esencja Italii.

Brzmi smacznie? Luksusowe kosze prezentowe są nie tylko wypełnione wyjątkowymi smakami, lecz mają też wyjątkową oprawę, która doskonale wpisuje się w jubileusz firmy.

Figury i rzeźby dla partnerów biznesowych i najważniejszych osób w firmie

Każdą firmę tworzą ludzie, bez nich niemożliwy byłby rozwój. Dlatego ważne jest, by w szczególnych momentach docenić ich wkład i pracę. Trafionym pomysłem na to, co kupić na 10 lecie firmy i tym samym okazać, że są ważni dla firmy, są figurki oraz rzeźby, mogą mieć również dodatkową funkcję, pełniąc rolę przybornika na biurko.

niezwykłe, wyrażają emocje, mówią więcej niż jakiekolwiek słowa– figurki docenią zarówno pracownicy jak i partnerzy biznesowi. Symbolizują wkład w działalność firmy i jej sukces, są pięknym podziękowaniem za lata pracy.

Wyjątkowym prezentem i zarazem podziękowaniem, podkreśleniem wkładu w rozwój działalności i zażyłości, jest rzeźba prezentująca ręce w uścisku. Szczery i mocny uścisk spracowanych dłoni w wykonaniu hiszpańskiej manufaktury Anglada jest synonimem owocnej współpracy. Podkreśla wartość człowieka dla firmy. To propozycja upominku zarówno dla najbardziej docenianych pracowników jak i dla kontrahentów.

Kolejny pomysł na to co kupić na 10 lecie firmy to równie luksusowa statuetka przedstawiająca pracujące ręce. Podkreśla ona duży wkład w firmę, symbolizuje wspólną ciężką pracę, wytrwałość, jest symbolem siły i ambicji. Idealna, by podziękować ludziom, którzy dla firmy zrobili wiele.

Pięknym podziękowaniem za lata pracy i współpracy są figurki na biurko. Mogą one spełniać dodatkową funkcję, być stojakiem dla długopisu, podpórką dla książki, zegarem. Już sama figura przedstawiająca głowę lwa, panterę, orła, jastrzębia jest wyjątkowym podarunkiem z okazji jubileuszu firmy.

Co kupić na 10 lecie firmy ze szkła do mocniejszych trunków?

Luksusowe szkło, pod postacią kryształowej szklanki do whisky, zestawu do brandy, zdobionej złotem butelki do likieru, kieliszków do wódki z inicjałami, to kolejne pomysły na prezenty dla pracowników i kontrahentów. Wysokiej jakości, luksusowe szkło docenią najbardziej wymagający miłośnicy trunków.

Ręcznie cięta kryształowa szklanka do whisky o prostej, klasycznej formie jest doskonałym pomysłem na upominki dla pracowników i partnerów biznesowych z okazji 10. jubileuszu firmy. Do wyboru są szklanki do whisky w różnych stylach: barokowym, nowoczesnym, avenue.

Kolejne propozycje to luksusowe podgrzewacze do alkoholu, piersiówki w skórze, majestatyczne figurki w otoczeniu szkła, zdobione kieliszki do wódki z cyny.

Pióra na jubileusz firmy- nie tylko na 10 lecie biura księgowego i wydawnictwa

Pióro jest synonimem kreatywności i lekkości słowa. Oznacza głowę pełną pomysłów, rozwój, ambicje i dążenie do celu. Pióro wieczne utożsamiane jest z luksusem i elegancją. Posiadanie go wskazuje na pozycję społeczną, piastowanie ważnego stanowiska i umiłowanie do rzeczy z najwyższej półki. Dlatego luksusowe pióra są bardzo dobrym pomysłem na podziękowanie pracownikom i partnerom biznesowym za dotychczasową współpracę.

Wybierając pióra, możesz wziąć pod uwagę branżę, w której działasz. Z pewnością w beauty bardziej przypadną do gustu pióra wieczne platynowe od marki Castell. W branży budowlanej pióra z obudową z drzewa kokosowego. W agencjach marketingowych i interaktywnych pióra z kolorową obudową. Obydwie propozycje również pochodzą z oferty Castell.

Natomiast, jeśli działasz w branży finansowej to postaw na luksusowe chromowane zdobione pióra wieczne, od marki Scrikss. Pióra premium są prezentem uniwersalnym, zarazem dobrem luksusowym, dlatego doceni je każdy bez względu na wiek i płeć.

Skórzane prezenty z grawerem to dobra opcja, jeśli nie wiesz co kupić na 10 lecie firmy

Luksusowe akcesoria skórzane i dodatki do pracy ze skóry to kolejne pomysły na prezenty dla pracowników i partnerów w biznesie. Dużą zaletą jest możliwość personalizacji podarunku, co zdecydowanie podnosi jego wartość dla obdarowanych.

Wytwornym i uniwersalnym, a zarazem gustownym podarunkiem, są skórzane dzienniki. Praktyczne i niezwykle piękne, wykonane z dbałością o każdy detal, we włoskim, niepowtarzalnym stylu.

Kolejna propozycja to podkładki na biurko z naturalnej skóry. Niezwykle gustowne, idealne dla osób ceniących tradycję, wytworne dodatki i prestiż.

Skóra jest inspiracją dla rzemieślników, dlatego powstaje z niej tak wiele pięknych, niebanalnych rzeczy. Swoim pracownikom możesz podarować: breloki, skórzane notesy z grawerem, zestaw notes plus długopis czy włoskie skórzane pojemniki na długopisy.

Każdy z tych upominków posłuży przez długie lata, a specyficzny zapach skóry zawsze będzie przypominał o firmie.

Kompas upominkiem dla kontrahentów, którzy mają ‘wszystko’

Od wieków wyznaczał kierunek, w którym należy podążać, by odkryć nowe lądy. 10 lat działalności firmy to czas podsumowań i podjęcia nowych decyzji, np. o wypłynięciu na szersze wody. Kompas jest symbolem odkryć, rozwoju i tym samym przedsiębiorczości. Jest niezwykłym, symbolicznym i gustownym prezentem dla pracowników i osób ważnych, z punktu widzenia rozwoju firmy.

Prestiżowe kompasy z unikalnych kolekcji zachwycają formą i niepowtarzalnym designem. Są luksusowym dodatkiem na biurko, dlatego z pewnością taki podarunek doceni każdy, kto lubi otaczać się przedmiotami najwyższej jakości.

Top 15 prezentów na 10 lecie firmy

Oto gotowa lista prezentów dla Twoich pracowników i partnerów biznesowych. Nie zapomnij również o sobie, bo w końcu bez szefa sukces nie byłby możliwy.

Luksusowe prezenty na jubileusz:

 • statuetka ręce solidarności,
 • ekskluzywne szachy,
 • skórzany album z dedykacją,
 • luksusowy kosz delikatesów z Włoch,
 • prestiżowy kompas,
 • statuetka głowy lwa,
 • luksusowe pióro wieczne,
 • kosz włoskich słodkości,
 • podkładka ze skóry na biurko,
 • szklanka do whisky z inicjałami,
 • pojemniki ze skóry na długopisy,
 • ekskluzywna figura niedźwiedzia na podstawie z długopisem,
 • kalendarz w wyjątkowej skórzanej oprawie,
 • wytworna piersiówka w skórze,
 • unikatowa rzeźba pracujące ręce.

Luksusowe podarunki dla pracowników i partnerów w biznesie z okazji 10 lecia firmy wzmacniają relacje, a to nie ma ceny. Dlatego postaw na luksusowe upominki, to zaprocentuje w przyszłości.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2