Co kupić na prezent dla tenisisty?

5
(3)

Tenis to wyjątkowy sport, który zrzesza w swoich szeregach wytrwałych i cierpliwych rywali. Porównywany jest on do gry psychologicznej, weryfikującej silniejszych i bezwzględnych zawodników. Odpowiedni prezent dla tenisisty powinien ukazywać potęgę tego sportu, która w znacznej mierze zawarta jest w umyśle sportowca. Jest wiele okazji w ciągu roku, kiedy można obdarować tenisistę oryginalnym podarunkiem. Niezależnie czy są to zbliżające się Święta, urodziny czy imieniny – odpowiednio wybrany prezent zawsze wywoła uśmiech i wzruszenie na twarzy sportowca. Warto doceniać zawodników i pokazywać im, że ich ciężka praca widoczna jest również na zewnątrz.

Tenis to ciężki i nielitościwy sport, który wymaga od sportowca zarówno ogromnego zawzięcia jak i opanowania. Podarowany tenisiście prezent to pamiątka na długie lata, warto więc wybrać ekskluzywny i gustowny upominek.

Statuetki i figurki – prezent dla tenisisty

Statuetka to doskonały pomysł na prezent dla sportowca. Może ona przedstawiać postać tenisisty z rakietą tenisową w ręce lub piłkę. Taka forma podarunku będzie stale przypominać zawodnikowi o wyjątkowości jego sportowego zamiłowania. Również figurki występujące pod postacią rakiet tenisowych wprawią obdarowaną osobę w stan refleksji i radości. Włoska manufaktura Astra Argenti, tworzy statuetki i figurki najwyższej jakości. Jest to ceniona marka, istniejąca na rynku od 1980 roku. Wyróżnia się ona unikalnością oraz luksusem zawartym w stwarzanych dziełach. Bogata oferta manufaktury Astra Argenti, dostępna jest w sklepie Luxury Products, który szczyci się przekazywaniem szczerej definicji luksusu zawartej w wyjątkowym asortymencie. Wspomnienia, przygody i echo dawnych lat tenisisty mogą zostać zamknięte i przypieczętowane w pięknej i eleganckiej statuetce. Podarowanie zjawiskowej figurki potrafi rozbudzić nawet najgłębiej uśpione emocje. Warto wybierać prezenty „z duszą”, które przyciągną swym luksusem i zatrzymają swoją elegancją. 

co kupic tenisiscie prezent
co kupic dla tenisisty
prezent tenisista blog
co na prezent dla tenisisty
prezent dla tenisisty statuetka co kupic

Torba tenisowa – prezent dla tenisisty

Spoglądając na wyposażenie sportowca wstępującego na kort tenisowy w oczy wpadają profesjonalne rakietki tenisowe. Idealnym więc prezentem dla tenisisty może okazać się oryginalna torba tenisowa. Futerał w który zawodnik pakuje swój sprzęt jest równie ważny jak jego zawartość. Wyjątkowe torby tenisowe są zarazem piękne i praktyczne – zmieszczą one w sobie całe wyposażenie ale i przyciągną  wzrok na dłużej. To jakimi przedmiotami otaczamy się na co dzień, ma wpływa na nasze życie. Warto wybierać produkty, które jednym spojrzeniem wprawiają nas w dobry i elegancki nastrój. Wybór oryginalnej torby tenisowej na prezent, to doskonały pomysł. Szeroki asortyment w tej tematyce znajduje się na sklepie Luxury Products. Zebrane tam torby tenisowe pochodzą z kolekcji Terrida Sport. Są to futerały inspirowane światem vintage, dodatkowo umożliwiają one personalizację. Firma Terrida wywodzi się z Włoch, gdzie styl i gustowność widoczne jest w każdym zakamarku. Torby tenisowe dostępne w sklepie Luxury Product to połączenie prostoty i luksusu. 

co kupic dla tenisisty forum
co kupic na prezent dla tenisisty
jaki kupic prezent dla tenisisty
prezent dla sporowca tenisista
prezent jaki dla tenisisty

Plakat Roland Garros – upominek dla tenisisty

Doskonałym pomysłem na prezent dla tenisisty jest również plakat Roland Garros. Jest to sztuka dokumentująca jeden z międzynarodowych turniejów French Open mistrzostw Francji.  Z pewnością Stade Roland Garros jest miejscem dobrze znanym każdemu tenisiście. Nazwa stadionu pochodzi od imienia francuskiego lotnika, bohatera I wojny światowej – Rolanda Garrosa. Przede wszystkim Plakat Roland Garros przekazuje emocje towarzyszące zawodnikom podczas ważnych momentów w historii sportu rozgrywanych na paryskim stadionie. 

Zamknięte w czarnych ramach obrazy, stworzone przez międzynarodową grupę artystów – Michael Art dostępne są w ofercie sklepu Luxury Products. Oczywiście, prezent dla tenisisty powinien być wybrany ze szczególną uwagą na detale i szczegóły. Podsumowując – małe elementy w oczach wielkich ludzi potrafią znaczyć wiele.

Sport to niezgłębione źródło ludzkich możliwości. Wydawać by się mogło, że rozgrywka tenisowa to tylko przyjemna aktywność, która nie angażuje innych struktur niż siła fizyczna. A jednak podczas wywiadów z tenisistami, zgodnym stwierdzeniem jest fakt, że tenis to gra umysłu. Nie zawsze fizyczność odgrywa tutaj pierwszą rolę, w życiu sportowca pojawia się wiele momentów zwątpienia, które tylko przy pomocy mocnego umysłu zostaną przezwyciężone. Na dodatek, tenis ziemny wywodzi się z Francji. Wybór odpowiedniego prezentu dla tenisisty powinien być dla niego kwintesencją jego ciężkiej pracy oraz odzwierciedleniem francuskiego powiedzenia: Vouloir, c’est pouvoir, co oznacza w tłumaczeniu – chcieć to móc. 

jaki prezent dla tenisisty
wyjakowy prezent dla tenisisty
co kupic tenisiscie
co kupic tenisiscie na prezent
co kupic tenisiscie blog

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 3

One thought on “Co kupić na prezent dla tenisisty?

Comments are closed.