Książka na prezent dla architekta

0
(0)

Prezent w postaci książki to doskonała propozycja nie tylko dla miłośników czytania. Doceni go każdy, kto jest ciekawy świata, ludzi i kultury, a co najważniejsze lubi poznawać to, co nieznane. Dobra książka potrafi wiele nauczyć, poszerzyć horyzonty oraz pomóc stać się bardziej otwartym. Można czytać ją w każdej wolnej chwili, bez względu na to, czy znajdujemy się w domu, czy też jesteśmy w podróży. Z tego względu książka na prezent dla architekta to bardzo dobry pomysł, który sprawdzi się podczas wielu różnych okazji.

Książek o architekturze i projektowaniu jest wiele, dlatego wybór tej odpowiedniej wcale nie jest taki łatwy. Jedne z nich są bardziej wciągające, inne bardziej pouczające, a jeszcze inne po prostu fascynujące. Najlepszym wyborem są oczywiście książki, jakie oferuje wydawnictwo Taschen, ponieważ opisują, czym jest prawdziwa sztuka i pokazują ideę architektury. Ich wybór to doskonała decyzja, która uszczęśliwi niejednego architekta, który jest w pełni oddany swojej pracy.

Najlepsze książki na prezent dla architektów

Jeśli szukasz ciekawej i wciągającej książki na prezent dla architekta to chętnie Ci w tym pomożemy. Dzięki naszym propozycją Twój znajomy, szef lub współpracownik będzie zachwycony. A, co najważniejsze nie będzie mógł się z nimi rozstać i na pewno przeczyta je więcej, niż jeden raz. Architekci uwielbiają literaturę, która opowiada o historii znaczących budowli oraz tę, która zawiera cenne informacje na temat architektury i projektowania. Z tego względu zaciekawią ich takie tytuły, jak:

  • Yes is More. An Archicomic on Architectural Evolution – Taschen
ksiazka dla architekta
ciekawa ksiazka dla architekta
  • 100 współczesnych budynków z drewna – Taschen
prezent dla architekta
oryginalny prezent dla architekta
  • Cabins – Taschen
Cabins Taschen blog
ksiazka dla architekta blog
  • Calatrava – Taschen
Calatrava Taschen dla architekta
gdzie kupic prezent dla architekta
  • That Wild Country: An Epic Journey Mark Kenyon
ksiazka na prezent
  • Sztuka i Architektura lat 1945-49 – Taschen
oryginalna ksiazka dla architekta
  • Książka Domy naszych czasów. Współczesne domy na całym świecie – Taschen
ksiazka domy naszych czasow

Wszystkie te książki doskonale utożsamiają się z architekturą i projektowaniem. Są niezwykle interesujące, pouczające, a także bardzo wciągające, dlatego trudno się od nich oderwać. Pozwalają odkryć ciekawy świat architektury, a także wszystkich aspektów, które są z nią związane. Z całą pewnością zaciekawią nie tylko architektów, ale i wiele innych osób, które interesują się tym, co piękne i wyjątkowe.

Kilka słów o wydawnictwie Taschen

Taschen to jedno z najbardziej znanych i cenionych wydawnictw książek o sztuce, modzie, architekturze, projektowaniu, podróżach i stylu. Do dzisiaj opublikowało już tysiące tytułów w różnych językach, aby mogli je czytać ludzie z całego świata. Stawia na ogromną różnorodność i innowację, które w połączeniu tworzą coś naprawdę niesamowitego. Do każdego tematu podchodzi z ogromnym zaangażowaniem i szacunkiem. Każda książka, jaką oferuje jest piękna i niepowtarzalna.

Warto tutaj podkreślić, że Taschen to niemieckie wydawnictwo, które zostało założone w tysiąc dziewięćset osiemdziesiątym roku przez Benedikta Taschena. To największy na świecie sprzedawca książek, które są poświęcone przede wszystkim sztuce. Wydawnictwo to posiada sieć księgarni na trzech kontynentach, dzięki czemu jego książki są dostępne na całym świecie. Do najpopularniejszych serii wydawniczych, należy seria “Basic Architecture”, “Basic Genre”, “Taschen 25”, a także “Bibliotheca Universalis”.

Dlaczego książka na prezent dla architekta to dobry pomysł?

Książka na prezent dla architekta to pod każdym względem wyjątkowy upominek, którym można obdarować bliską osobę. Sprawdzi się podczas wielu różnych okazji takich, jak na przykład urodziny, święta, sukcesy zawodowe, czy też prywatne. To oryginalny i niezwykle wartościowy podarunek, który sprawi ogromną przyjemność, zarówno młodszemu, jak i starszemu jubilatowi. Co, więcej można go podarować nie tylko kobiecie, ale i również mężczyźnie, który dzięki niemu miło spędzi każdą wolną chwilę.

Czytając wyżej wspomniane książki, można usiąść wygodnie, zrelaksować się i zapomnieć o wszystkich problemach. Są najlepszym sposobem na spędzenie wolnego czasu, który można dobrze wykorzystać. Wybierając książkę dla architekta, warto pomyśleć o tytułach, które oferuje wydawnictwo Taschen, ponieważ są naprawdę godne szczególnej uwagi. Poza ciekawym tekstem, posiadają również niezwykle atrakcyjne ilustracje.

Gdzie kupić najciekawsze książki na prezent dla architekta?

Jeśli szukasz ciekawej książki o architekturze i projektowaniu to zajrzyj do sklepu Luxury Products, w którym na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Są tam dostępne książki od najlepszych wydawców, czyli między innymi Taschen, Flame Tree Publishing, a także Thames and Hudson. Wszystkie z nich są wciągające i niezwykle interesujące, dlatego spodobają się każdemu architektowi, chociaż nie tylko.

Oczywiście w sklepie Luxury Products, można znaleźć wiele innych kolekcjonerskich książek, nie tylko o architekturze i projektowaniu. Do najchętniej wybieranych należą książki o filmie, fotografii, modzie, gotowaniu oraz nauce. Zatem każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, jak i bliskiej osoby.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0