Skórzane notesy od Legatoria Koine

0
(0)

W swojej ofercie pragniemy Państwu przedstawić skórzane notesy, które przyciągają wzrok swą perfekcją wykonania. Galanteria skórzana firmy Legatoria Koine tworzona jest ręcznie z dużą dbałością o szczegóły. Manufaktura zachwyca swą delikatnością oraz niepowtarzalnym designem, a także kolorystyką i materiałem, który posłużył do wykonania notesu, a którym jest naturalna skóra.

W dzisiejszym świecie, gdzie wszechobecna stała się elektronika, skórzane notesy są gadżetem, który „posiada duszę”. Notatnik świadczy o jego właścicielu, o tym że jest to osoba zorganizowana i nietuzinkowa, mającą swój uporządkowany świat. Dawniej nieliczni mogli sobie pozwolić na posiadanie tego typu innowacyjnego wynalazku.

Wszyscy wielcy pisali w notesie swoje …..

Z notatników korzystali poeci, pisarze, graficy, a także artyści, którzy szkicowali portrety lub pejzaże, czy też zabytki architektury. Jednym z nich był np. Juliusz Słowacki, który w notesie szkicował i zapisywał notatki z podróży po Bliskim Wschodzie. Notes towarzyszył również Fryderykowi Chopinowi, który w swoim Dzienniku Stuttgarckim zapisywał przemyślenia dotyczące losów Ojczyzny. Notesy były więc ważnym źródłem, skarbnicą wiedzy o przeszłości dla potomnych.

Nie każdy miał dostęp do tego typu materiałów piśmienniczych. Rzadko w odległych czasach można sobie było pozwolić na posiadanie notesu. Stanowiło to zwykle przywilej ludzi bogatych.

Skórzane notesy to oryginalny prezent dla drugiej osoby

Decydując się na zakup skórzanego notesu dostajemy w zamian piękny, stylowy wzór o charakterystycznym zapachu skóry. Taki gadżet stanie się nieodzowny w pracy biurowej, ale również będzie nam służył jako pamięć podręczna, zarówno w zapisie ważnych informacji, takich jak np.: adresy bliskich, numery telefonów jak i szeregu innych ważnych wydarzeń. Notes, to ważny dodatek, który towarzyszyć nam może także w podróży. W dzisiejszym świecie, w którym ludzie mają coraz mniej czasu dla siebie i bliskich, notes pozwala uporządkować i zaplanować ważne spotkania.

Rozpisując w notesie rozkład dnia, nigdy nie zapomnimy o umówionej wizycie u dentysty, czy o przeglądzie auta w warsztacie samochodowym, albo o wywiadówce naszego dziecka. Podobnie branże, których praca polega na obsługiwaniu dużej ilości osób, takie, jak np.: fryzjerzy, kosmetyczki, instruktorzy fitness, również korzystają z notesów. Notesy skórzane mogą stanowić dodatkowy atut w kontakcie z klientem.

włoskie notesy skórzane
Skórzane notesy są świetnym pomysłem na prezent
brazowe wloskie notesy
eleganckie notesy ze skory scaled
notes skora
notes skorzany wloski
notes skorzany
notes wloski ze skory scaled
oryginalne wloskie notesy skorzane
skora notes
skorzane notesy wloskie
wloski notes skorzany

Klient widząc na biurku ekskluzywny gadżet, będzie kojarzył go z luksusem i jednocześnie poczuje, że jest obsługiwany w salonie z wysokiej półki.

Notes jest także nieodzownym gadżetem w gabinetach lekarskich, w którym skrupulatnie zapisuje się wizyty pacjentów. Często sami lekarze mówią, że dużo bardziej wolą korzystać z tej formy zapisu, niż z elektronicznych udogodnień. Jest to uwarunkowane maksymalnym i efektywnym wykorzystaniem czasu, który lekarz poświęca pacjentowi w swoim gabinecie.

Pisz ile możesz

Musimy pamiętać również o tym, że sprzęt elektroniczny ulega awarii, bądź atakom wirusów, dlatego możemy stracić zachowane na dyskach zapiski, które nierzadko są już nie do odzyskania. W tej sytuacji ręcznie zapisane informacje stają się źródłem bezcennej wiedzy, która bezpowrotnie znika wraz z awarią komputera, bądź nośnika na którym nagrywaliśmy cenne rozmowy. Często zapisujemy dziś także notatki w telefonach komórkowych, ale z doświadczenia wiadomo, że o nich zapominamy i szukamy wzrokiem słowa pisanego.

Wprawdzie dostajemy kartkę z zapisaną wizytą u lekarza, fryzjera, krawca i charakterystyczne karteczki otrzymujemy również w wielu innych miejscach. Jednak zapisanie takich notek w jednym miejscu i zarazem wyrobienie w sobie nawyku gromadzenia ważnych informacji w stylowym i niepowtarzalnym wizualnie notatniku sprawi, że będziemy mieli pewność co do zapamiętania informacji i tego, że w ich wielości po prostu się nie pogubimy. Posiadanie i korzystanie z tak pięknego stylowo notesu stanie się dla nas nie tylko nawykiem, ale przyjemnością w obcowaniu z luksusem i jego nietuzinkowym designem.

Skórzane notesy jako niezbędnik miłośnika wiedzy

czarny notes
czarny skorzany notes bardzo luksusowy
notesy ze skory
notesy ze skory wloskie
notes ze skory dla kobiety
wloskie notesy
wloskie notesy dla kobiet

Szczególnie ważne jest to dla osób, które kompletują i systematyzują swoją wiedzę genealogiczną. Poszukiwania genealogiczne wymagają zapisu wielu informacji, które zdobywamy mozolnie od swoich bliskich, a także poszukując wiedzy w temacie historii przodków w archiwach. Podręczne zapiski sprawią, że tworząc na ich podstawie drzewo genealogiczne, nie umknie nam żaden wątek i ważna informacja.

Notes staje się także nieodzownym gadżetem dla pisarzy, dziennikarzy, reporterów, czy osób pracujących z prasą i książką. Reporter, gdy znajdzie się w miejscu wydarzeń, często zmuszony jest szybko zanotować najważniejsze detale, na podstawie których napisze później rzeczowy artykuł.

Chwila zamyślenia….

Tak ekskluzywny notes jest również nieodzowny dla poetów, gdyż często natchnienie przychodzi w najmniej oczekiwanej chwili. Zdarza się, że poeta czuje konieczność zapisania swoich myśli wieczorem, gdy kładzie się już do łóżka. Notes na nocnym stoliku nie pozwoli by umknęła wtedy żadna ważna myśl, żaden rym. Wielu z nich korzysta z tej formy zapisu, zamiast komputera, który nie zawsze znajduje się pod ręką, a niezapisane myśli często szybko i bezpowrotnie ulatują.

Notes firmy Legatoria Koine to doskonały prezent dla każdej osoby zorganizowanej, ale również dla osób, które gubią się w gąszczu codziennych obowiązków. Dzięki niemu będą mogli w bardziej przyjazny sposób zapanować nad swoją codziennością.

Dla kobiet?

Należy podkreślić, że wyjątkowym pięknym designem charakteryzuje się notes stworzony dla kobiet. Zapakowany w pudełko, oprawiony w kolorową skórę ze stylowym długopisem, stanowi wspaniały prezent świąteczny, urodzinowy lub na każdą inną okazję. Dodatkowo spersonalizowany notes z grawerem stanie się jeszcze bardziej osobistym, nieodzownym dodatkiem.
Ten ekskluzywny gadżet sprawi przyjemność również młodym osobom, które często prowadzą pamiętniki z lat szkolnych.

Trzeba powiedzieć, że jest to ręcznie robiony produkt, tak jak garnki o których ostatnio wspominaliśmy. Więc tak naprawdę szanujmy marki, które podtrzymują dzisiaj prawdziwe rzemieślnictwo.

Podsumowując, notes firmy Legatoria Koine to wyjątkowo piękny, ekskluzywny dodatek będący uzupełnieniem każdej zorganizowanej osoby, która ceni swój czas i jednocześnie lubi otaczać się luksusowymi, wyjątkowymi przedmiotami, bo jeśli komputer czy laptop możemy porównać do klasy A, to skórzany notes możemy zaliczyć już do klasy exclusive.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0