Bajkowe meble dla dzieci – Mathy By Bols

0
(0)

Okres dzieciństwa, to wyjątkowy czas, w którym spełnianie marzeń wydaje się tylko kwestią czasu. Niezwykłe meble do dziecięcego pokoju, potrafią wprowadzić malucha w magiczny klimat, który pomoże mu odnaleźć się w nowej i ciekawej rzeczywistości. Przedmioty tworzone z myślą o dobru i rozwoju małych ludzi, to doskonały wybór. Jeśli twoja pociecha marzy o łóżku w kształcie samochodu, lub o designerskiej szafce, to zainteresuj się marką Mathy By Bols. Przy tworzeniu mebli zwraca ona szczególną uwagę na naturalność wykonania i bezpieczeństwo. Spraw, aby marzenia twojego dziecka stały się rzeczywistością, pomogą ci w tym bajkowe meble dla dzieci – Mathy By Bols.

Historia marki tworzącej bajkowe meble dla dzieci – Mathy By Bols

Niezwykłe wyroby marki Mathy By Bols, ujrzały światło dzienne w 1987 roku, kiedy to Jules Mathy i Jean-Marie Bols zapragnęli przedstawić ją światu. Od ich nazwiska, powstała również nazwa marki. Swoją siedzibę stworzyli w górskim sercu belgijskich Ardenów. Dziś, mija 36 rok, odkąd hasło kreatywności i zaangażowanie w ochronę środowiska, widoczne jest w naturalnych meblach i akcesoriach. Mimo, iż ich przygoda początkowo dotarła jedynie do lokalnych klientów, to wraz z upływem czasu rozprzestrzeniła się zarówno w europie jak i na całym świecie. Marka zwraca ogromną uwagę na jakość i innowacyjność wydawanych przedmiotów. Umożliwia ona również wykonywanie mebli na zamówienie, dostosowując wielkość przedmiotów do wzrostu dziecka. Jest to świetna alternatywa dla słabej jakości wyrobów, które przy pierwszej lepszej zabawie malucha, tracą na znaczeniu.

Bajkowe meble dla dzieci Mathy By Bols wspaniale
Bajkowe meble dla dzieci Mathy By Bols biale blog

Filozofia belgijskiej marki Mathy By Bols

W Belgii, znajdującej się w zachodniej części Europy, rozpoczęła się historia wyjątkowej marki Mathy By Bols. Ich hasło przewodnie zawarte w pełnej nazwie „Mathy By Bols, creative factory”, wskazuje na kreatywność i pomysłowość. Widoczne jest ono w każdym powstałym meblu bez wyjątków. Marka, przykłada uwagę na indywidualność swoich małych klientów, skupia się na tworzeniu ciekawych i niecodziennych konstrukcji, które pomogą dziecku w codziennym życiu i funkcjonowaniu. Sypialnia to miejsce, gdzie dziecko się zarówno bawi jak i uczy. Warto zainwestować w najlepszej jakości meble o designerskim i kreatywnym wyglądzie.

Co ciekawe, Marka Mathy By Bols, przy tworzeniu swoich dzieł, posiłkuje się pedagogiką Montessori. Jest to system dydaktyczny, który skupiając się na maluchach w wieku przedszkolnym i szkolnym, wspiera wszechstronny rozwój dziecka. Jego autorką jest, włoska lekarka – Maria Montessori. Pragnęła ona, aby dzieci od najmłodszych lat, doświadczały poznawania świata przy pomocy wszystkich pięciu zmysłów. W takim też duchu powstała seria mebli – Asymetry, o miękkich i asymetrycznych liniach. Pozwala ona, aby dziecko od najmłodszych lat rozwijało swoje zdolności motoryczne i kreatywne.

Te, i wiele innych wyjątkowych kompletów meblowych, znajdziesz w niezwykłej ofercie sklepu Mathy By Bols. Ich wyroby dostępne są w luksusowym sklepie Luxury Products, który zrzesza w jednym miejscu wielu, ekskluzywnych producentów. Mathy By Bols, działa również w duchu Eco, co widoczne jest między innymi w wykorzystywanych przez nich surowcach. Co więcej, uważnie optymalizują je pod kątem produkcji.

Bajkowe meble dla dzieci Mathy By Bols piekne
Bajkowe meble dla dzieci Mathy By Bols wyjatkowe
Bajkowe meble dla dzieci Mathy By Bols wyjatkowe blog

Bajkowe meble dla dzieci Mathy By Bols a Środowisko

Belgijska marka Mathy By Bols, przy wytwarzaniu swoich mebli, zwraca dużą uwagę na ochronę środowiska i minimalizowanie niepotrzebnych strat. Marka skupia się na pozyskiwaniu drewna z obszarów skandynawskich. Lasy tam się znajdujące, nazywane są lasami wolno rosnącymi. Cecha ta, wpływa na wysoką jakość drewna i trwalsze konstrukcje. Meble tworzone przez Mathy By Bols, posiadają znak PEFC, który wskazuje na pobieranie surowców z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, gdzie dba się o zachowanie cennej przyrody. Marka dokonała również dużych starań w kierunku optymalizacji zużycia energii w systemie technologicznym. Ponad to, wykorzystuje jedynie ekologiczne farby i materiały. 

Co więcej, belgijska marka Mathy By Bols, zadbała o to, aby tworzone przez nich meble zostały pożytecznie wykorzystane również po zakończeniu swojej przydatności. Drewniane wyroby, dzięki swojej wyjątkowej trwałości i wysokiej jakości wykonania, są w stanie przetrwać długie i intensywne lata. Jednak po minionym okresie ich użytkowości, można wykorzystać je również jako drewno opałowe. Warto inwestować w mebel, który posiada zarówno wiele dobrych cech jak i ucieszy twojego malucha. Spełnianie jego dziecięcych marzeń o wyjątkowej i bajecznej sypialni, to najlepszy wybór. 

Bajkowe meble dla dzieci Mathy By Bols biale
Bajkowe meble dla dzieci Mathy By Bols ekskluzywne blog
Bajkowe meble dla dzieci Mathy By Bols piekne blog
Bajkowe meble dla dzieci Mathy By Bols prestizowe blog

Luxury Products – bajkowe meble dla dzieci – Mathy By Bols

Jeśli poznając niezwykłą historię oraz wyjątkową filozofię, belgijskiej marki Mathy By Bols, zapragnąłeś zaprezentować swojemu dziecku bajkowy mebel do sypialni, to znajdziesz go w luksusowym sklepie Luxury Products. Doskonała jakość oraz kreatywny wygląd mebli, zawarty w koncepcji Mathy By Bols, aż prosi się o uwagę. Inwestowanie w luksus i elegancję zawsze powróci w doskonałej jakości przedmiotach. Sklep Luxury Products, w swojej bogatej ofercie, przedstawia wiele wyjątkowych producentów światowej sławy. Zebrane tam drewniane i ekologiczne wyroby, to doskonały prezent na każdą okazję. Luxury Products szczyci się przekazywaniem szczerej definicji luksusu. Znajdziesz tam między innymi również eleganckie ozdoby na biurko, nowoczesne rzeźby do salonu oraz wiele innych propozycji na wyjątkowy prezent. Naturalne meble marki Mathy By Bols, są doskonałym przykładem na to że elegancja, kreatywność i jakość, idą w parze. 

Bajkowe meble dla dzieci Mathy By Bols swietne blog
Bajkowe meble dla dzieci Mathy By Bols prestizowe
Bajkowe meble dla dzieci Mathy By Bols wspaniale blog
Bajkowe meble dla dzieci Mathy By Bols regal
Bajkowe meble dla dzieci Mathy By Bols swietne
Bajkowe meble dla dzieci Mathy By Bols przewijak

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0