Ranking garnków miedzianych – top 3

0
(0)

Ponad 10 letnie doświadczenie w obcowaniu z najwyższą jakością naczyń wykonanych z miedzi, daje nam całokształt potrzebny do rankingu najlepszych marek, które zajmują się wytwarzaniem tego typu produktów. Grubość miedzi, jakość gotowania i smażenia, a także szybkość nagrzewania się struktury dna – to tylko niektóre z czynników, które finalnie wpłynęły na naszą ocenę.

Jest to ranking garnków miedzianych obiektywny, ponieważ nasi klienci od lat używają wielu przeróżnych manufaktur, które tworzą dobrej jakości naczynia miedziane. Są to firmy głównie z Włoch i Belgii. Dzisiaj pragniemy Państwu przedstawić ranking miedzianych garnków, które według Nas są niezbędne w każdej kuchni, dla świadomych ludzi pragnących dobrych potraw.

Ranking garnków miedzianych

1. Pierwsze miejsce zajmuje włoska manufaktura Ruffoni, z którą pracujemy od dawna i jak do tej pory zachwyca nas solidnością wykonania oraz designem. Czuć tutaj ogromną miłość do rzeczy pięknych, a także do prawdziwej ręcznej pracy. To ukłon w stronę wielopokoleniowych manufaktur oraz wyjątkowych wzorów, których na próżno szukać u innych firm. Dla nas od zawsze ranking garnków miedzianych, będzie zaczynał się od Ruffoni!

ranking garnkow z miedzi top

2. Ok – ranking garnków miedzianych i drugie miejsce w zestawieniu zajmuje belgijska marka Falk Culinar która także specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych garnków z prawdziwej miedzi. Natomiast ich produkty to osobliwy styl z minionych wieków. Sprawiają to głównie rączki i uchwyty wykonane z żeliwa. Wygląda to bardzo imponująco i klasycznie, w związku z czym przyznajemy drugie miejsce na podium.

3. Na trzecim miejscu rankingu garnków miedzianych uplasowała się włoska firma Cu Artigiana produkująca także piękne naczynia i garnki z miedzi. Trzecie miejsce przyznajemy głównie ze względu na jakość do ceny. Ponieważ ich wyrobu kosztują stosunkowo mniej niż te dwie topowe z pierwszych miejsc.

Napisz – skompletujemy Twój własny komplet garnków z miedzi – biuro@luxuryproducts.pl

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

2 thoughts on “Ranking garnków miedzianych – top 3

Comments are closed.