Designerskie, drewniane umywalki – Szkilnik Design

0
(0)

Natura pozwoliła nam czerpać z niej całymi garściami. Praktyczne wykorzystywanie darów przyrody, to mądra inicjatywa, która musi zostać owiana szacunkiem i respektem. Taką też filozofią kieruje się luksusowa marka Szkilnik Design, prezentująca eleganckie, drewniane umywalki i wanny. Jeśli chcesz poznać historię designerskich mebli i dowiedzieć się więcej o wyjątkowych cechach niezwykłej firmy Szkilnik Design, to zapraszamy do krótkiej, piśmienniczej podróży. 

Poznaj markę produkującą designerskie, drewniane umywalki – Szkilnik Design 

Luksusowe, drewniane umywalki i wanny, to połączenie elegancji z wyjątkową formą rzemieślnictwa. Proces ich tworzenia, skupia się na doskonałej jakości drewnie przyozdobionym niezwykłym wzornictwem. Mimo, że marka powstała dopiero w 2010 roku, to szybko zdobyła aprobatę, wciąż powracających do niej klientów. Aby drewniana umywalka mogła powstać, poprzedzać to musi kilkustopniowy proces wyrabiania. Po warstwowym klejeniu drewna następuje jego wstępna obróbka. Następnym krokiem, jest dokładne szlifowanie całej struktury, nadające jej równocześnie wybrany kształt. Bejcowanie, czyli dekorowanie drewna barwnikiem, to jedno z ostatnich elementów obróbki. Cały proces kończy impregnowanie oraz wielokrotne lakierowanie całej powierzchni. Aby drewniane dzieła zostały wykończone do perfekcji, potrzeba 14 tygodni. Tym co wyróżnia powstałe produkty, jest naturalnie wytwarzane ciepło. Jest to duży plus w stosunku do umywalek szklanych bądź kamiennych. Doskonała jakość wykonania, luksus i elegancja widoczne są w firmie Szkilnik Design gołym okiem. 

Co tworzy marka Szkilnik Design

Marka Szkilnik Design szczyci się luksusowymi, drewnianymi umywalkami i wannami o doskonałej jakości wykonania. Elegancja i wyjątkowy styl ich dzieł, widoczny jest w każdej, pojedynczej sztuce. Manufaktura skupia się na niecodziennym wzornictwie i pięknym wykończeniu. Jeśli zależy Ci, na efektywniejszym wyglądzie twojej łazienki, to inwestycja w drewniane umywalki i wanny marki Szkilnik Design, jest strzałem w dziesiątkę ! Firma ta, tworzy produkty unikatowe i niepowtarzalne. Oryginalność i wyjątkowy design, to synonim marki Szkilnik Design. Dodatkowo, posiada ona szeroki wachlarz wyboru drewna. Do produkcji umywalek i wanien wykorzystuje się między innymi; Drewno tekowe, wyróżniające się dużą odpornością na wilgotność, Palisander madagaskarski, w tym przypadku główne skrzypce gra twardość i piękny kolor drewna, Orzech amerykański, który cechuje duża wytrzymałość i sprężystość. Oprócz tych trzech rodzai drewna występuje również; zebrano, paduk, tulip, mango, black freake oraz heban. Każde z nich, wyróżnia się doskonałą jakością wykonania oraz trwałością.

Zakup pięknej, drewnianej umywalki marki Szkilnik Design, to gwarancja luksusu i elegancji. Jest to również doskonały pomysł na prezent dla pasjonata zarówno nowoczesnych jak i naturalnych wykończeń meblowych.   

designerskie drewniane umywalki szkilnik design
designerskie drewniane umywalki szkilnik design
designerskie drewniane umywalki szkilnik design

Luxury Products – Designerskie, drewniane umywalki – Szkilnik Design

Wyjątkowy styl tworzenia drewnianych umywalek, połączony z niezwykłym designem, to definicja marki Szkilnik Design. Doskonałej jakości przedmioty Szkilnik Design, dostępne są w luksusowym sklepie Luxury Products. Najlepsze materiały oraz kreatywny wygląd drewnianych mebli, zawarty w koncepcji tej młodej marki, od razu przyciąga uwagę. Inwestowanie w luksus i elegancję zawsze powróci w doskonałej jakości przedmiotach. Sklep Luxury Products, w swojej bogatej ofercie, przedstawia wiele wyjątkowych producentów światowej sławy. Zebrane tam drewniane i ekologiczne wyroby, to doskonały prezent na każdą okazję. Mogą służyć zarówno jako podarunek na urodziny jak i jako luksusowy prezent ślubny. Marka Szkilnik Design, produkuje najwyższej jakości, drewniane umywalki i wanny, z których luksus i elegancja aż kipi, za to sklep Luxury Products, szczyci się przekazywaniem i rozprzestrzenianiem właśnie tej szczerej definicji luksusu. Zainwestuj w swoją przestrzeń i poczuj się elegancko w swojej, domowej przestrzeni.

designerskie drewniane umywalki szkilnik design
designerskie drewniane umywalki szkilnik design
designerskie drewniane umywalki szkilnik design
designerskie drewniane umywalki szkilnik design
designerskie drewniane umywalki szkilnik design
designerskie drewniane umywalki szkilnik design

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0