Co kupić na 15 rocznicę firmy?

5
(1)

15 lat działalności firmy to długa podróż przez zmieniające się warunki gospodarcze, technologiczne i społeczne. To rozwój, szereg dobrych decyzji, wspólnej, ciężkiej pracy całego zespołu i motywacji szefa. Każda okrągła rocznica firmy to moment, by na chwilę się zatrzymać, podsumować wyniki, wyciągnąć wnioski i zaplanować przyszłość. To również moment, gdy warto radość dzielić z innymi. Dlatego świętowanie sukcesów firmy jest ważnym elementem jej obecności na rynku i rozwoju. Świętowaniu towarzyszą dylematy, po stronie szefa – jakie podarunki kupić kontrahentom, a co pracownikom, a po stronie zespołu – co kupić na 15 rocznicę firmy?

Wybór prezentu na rocznicę firmy dla szefa to szeroka gama produktów luksusowych i na nich warto się skupić. O tym jakie prezenty doceniają ludzie, którzy stoją za sterami firmy poniżej.

Co kupić na 15 rocznicę firmy?

Sekret wyboru prezentu dla szefa tkwi w dwóch rzeczach. Po pierwsze, prezent z okazji rocznicy firmy powinien być wyjątkowy. A po drugie, powinien być zaskakujący i wykonany z dbałością o każdy detal. Prezesi, szefowie, udziałowcy w spółkach cenią jakość. Wielu szefów lubi prezenty praktyczne oraz takie, które przypominają swoją obecnością na biurku nostalgiczne chwile.

Prezent na 15 rocznicę firmy dla szefa może być spersonalizowanym podarunkiem z grawerem bądź uniwersalnym upominkiem. Związanym z działalnością firmy, biurem bądź z hobby albo z upodobaniami szefa. W dobrym tonie są podarunki luksusowe, eleganckie, wyrafinowane – w końcu 15 lat firmy zobowiązuje do podarowania szefowi czegoś wyjątkowego.

Dlaczego warto podarować szefowi luksusowy prezent?

Świętowanie jubileuszu firmy i wzajemne obdarowywanie się upominkami zbliża i umacnia relacje. Prezent od pracowników dla szefa ma często wielką wartość, jest czymś znacznie więcej niż tylko przedmiotem. Oznacza przywiązanie do firmy i pozytywną postawę pracowników wobec szefa. Z pewnością w takich momentach niejednemu szefowi zakręci się łza w oku.

Prezent na rocznicę firmy motywuje szefa do planowania i rozwoju działalności, w końcu ludzie na jego pokładzie liczą na jego wiedzę, doświadczenie i stabilne zatrudnienie. Wspólne świętowanie umacnia zespół i markę na rynku.

Statuetki i ozdoby

Są wyjątkową dekoracją na biurku. Dla szefa są nostalgicznym wspomnieniem i dużą motywacją, u kontrahentów mogą wzbudzać nutę zazdrości. Dla klientów firmy są oznaką szacunku i zaufania w firmie, co przekłada się na odbiór marki.

Ciekawym prezentem na 15 rocznicę firmy są ekskluzywne płaskorzeźby na biurko z grawerem. Na takiej statuetce wygrawerowana zostanie dowolna sentencja, podziękowanie, wspomnienie bądź inny tekst. To fantastyczny sposób na zatrzymanie chwili.

Szef z pewnością doceni również połyskujące, wykończone metalami szlachetnymi (srebro, złoto) statuetki i figurki. Statuetki pochodzące z takich manufaktur jak włoska marka ArtBe z pewnością będą mieć honorowe miejsce na biurku. Inną opcją są oryginalne figurki ceramiczne. Tego typu prezenty można zaliczyć do kategorii bezpiecznych i uniwersalnych. Pod warunkiem, że szef nie otrzyma w prezencie statuetki prezentującej coś czego nie lubi.

Decydując się na figurkę bądź statuetkę, przy najbliższej wizycie w biurze szefa warto rzucić okiem, co kolekcjonuje i co stoi na jego biurku.

Luksusowe akcesoria biurkowe

Są świetnym i również uniwersalnym pomysłem na prezent z okazji rocznicy firmy. Wybór wśród akcesoriów na biurko jest duży, zarówno dla młodych szefów, lubiących nowinki technologiczne i ekstrawaganckie akcesoria, jak i dla szefów w średnim wieku, którzy cenią tradycyjną formę.

Zestaw na biurko

Co kupić na 15 rocznicę firmy, jeśli decyzja zapadła, że będą to akcesoria biurowe? W zależności od budżetu do wyboru są przepiękne duże zestawy biurkowe jak i pojedyncze akcesoria. 15 rocznica firmy to już kilkanaście lat doświadczenia na rynku i z pewnością szef doceni nowy zestaw biurkowy. Ekskluzywny zestaw – do wyboru w różnych stylach, jest pięknym prezentem i ukłonem w stronę szefa za 15 lat poświęconych dla rozwoju firmy.

Dla szefa minimalisty może być to zestaw kilku akcesoriów na biurko, wykonanych w prostym stylu. Natomiast dla szefa, który lubi blask, dobrym wyborem będą zestawy ze skóry z dodatkiem złota i innych połyskujących metali. W niektórych zestawach można wykonać grawer – co zwiększa atrakcyjność prezentu.

Pojedyncze akcesoria

Podarowanie na rocznicę firmy pojedynczych akcesoriów jest również świetnym pomysłem, zwłaszcza gdy szef ma już zestaw na biurku. Zwykła temperówka od hiszpańskiej marki El Casco jest wyjątkowym i niepowtarzalnym prezentem. Niezwykła forma, materiały, z których została wykonana (m.in. chrom i złoto), czynią z niej ekskluzywny i ekstrawagancki dodatek na biurko. Za każdym razem, gdy szef będzie strugał ołówek, będzie wspominał 15 rocznicę firmy.

Uniwersalnym i funkcjonalnym prezentem dla szefa na rocznicę firmy są oryginalne przyciski do papieru, podpórki do książek, designerskie etui na wizytówki, luksusowy zszywacz, pudełko na długopisy, elegancki pojemnik na dokumenty.

Szefowie, którzy pracują zdalnie bądź często uczestniczą w wideo konferencjach docenią luksusową mysz do laptopa i niepowtarzalny stojak na słuchawki. Prezesi z poczuciem humoru, lubiący designerskie akcesoria pozytywnie zareagują na akcesoria o nowatorskiej, niebanalnej formie. Tego typu dodatki świetnie sprawdzą się w biurach szefów, które są urządzone w nowoczesnym stylu.

Modele kolekcjonerskie

Na 15 rocznicę firmy można podarować szefowi kolekcjonerskie modele, a już szczególnie warto rozważyć taki podarunek, gdy firma działa w określonej branży. Przykładem, szef kolekcjonuje modele statków bądź samochodów, a firma działa w tej samej branży. Do wyboru są luksusowe repliki samochodów i precyzyjne modele samolotów, prestiżowe kompasy dla zapalonych podróżników i ekskluzywne pióra wieczne dla miłośników kaligrafii. Zwykłe gry jak domino, ale w wyjątkowym wydaniu, figurki, a nawet wiosła do powieszenia na ścianie.

Upominki alkoholowe i akcesoria do tytoniu

Komuż nie kojarzy się mężczyzna siedzący za biurkiem z cygarem i złotym napojem w szklance z funkcją prezesa? Zatem, jeśli zastanawiasz się co kupić na 15 rocznicę firmy, podpowiedzią są upominki związane z alkoholem i tytoniem.

Ekskluzywne barki do wódki i innych mocnych trunków wykonane ręcznie przez mistrzów rzemieślnictwa są idealnym prezentem dla szefa – jeśli lubi alkohole. Do wyboru są luksusowe zestawy do whisky i nie tylko oraz pojedyncze akcesoria, jak: podgrzewacz do koniaku, piersiówka, shaker, drewniana skrzynka na wino, podstawki na wino, designerskie otwieracze do wina, otwieracze do butelek, pojemniki na lód, ekskluzywne karafki i szklanki.

Dla szefa, który lubi cygara wyjątkowym prezentem będą akcesoria do tytoniu. Skórzana cygarnica, kieszonkowa popielniczka, oryginalny humidor, obcinacz do cygar.

Wyjątkowe zegary

Już dawno obalono mit, przez który zegary były pomijane gdy rozważano o prezentach. Od 15 rocznicy firmy czas w biurze szefa może odliczać nowy zegar. To wyjątkowy i oryginalny pomysł na upominek dla szefa. W ofercie luksusowych zegarów są zarówno ścienne jak i stojące – idealne na biurko. Do wyboru są zegary w różnych stylach, od nowatorskich przez tradycyjne po antyczne.

W ofercie są ekskluzywne zegary z wizytownikiem, przybornikiem, statuetką, figurką, lampką. Zegar jest uniwersalnym prezentem, a dzięki licznym formom można wybrać najlepiej dopasowany do gustu szefa.

Brak pomysłu to nie problem

Szef najczęściej nie jest przyjacielem podwładnych z wiadomych względów. Jest przywódcą i autorytetem, co nie wyklucza przyjacielskiej postawy, natomiast zazwyczaj nie jest on bliskim przyjacielem. Pracownicy mogą nie znać jego upodobań i hobby. W takiej sytuacji do ekskluzywnego pudełka można włożyć bony do luksusowego sklepu. Szef sam wybierze dla siebie prezent.

Kupując prezent dla szefa na 15 rocznicę firmy najlepiej postawić na jakość i dobrą markę. To oznaka wdzięczności i przywiązania do firmy.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1