Jakie kupić szachy na jubileusz firmy?

5
(1)

Szachy to oryginalny i sprawdzony prezent na wiele okazji, zwłaszcza tych wyjątkowych. Potrafią wprawić w zachwyt nie tylko miłośników gier strategicznych, ale i wiele innych osób, które lubią miło i przejmie spędzać czas. Są bardzo eleganckim i praktycznym podarunkiem, którego nie odstawia się na półkę, tylko z dumą się z niego korzystać. Poniżej podpowiadamy, jakie kupić szachy na jubileusz firmy, aby właściwie uczcić to ważne wydarzenie.

Na czym polega gra w szachy?

Szachy to strategiczna gra planszowa, która jest rozgrywana przez dwie osoby. Odbywa się ona na jasno-ciemniej szachownicy, składającej się z sześćdziesięciu czterech kwadratów. W grze wykorzystywane są bierki – piony i figury w odmiennych kolorach. Każdy z graczy ma ich po szesnaście, a noszą takie nazwy, jak król, hetman, wieża, skoczek i goniec.

Czas gry jest dość zróżnicowany, a zależy od kilku czynników. Jednym z nich jest tryb gry, który może być klasyczny, szybki lub błyskawiczny, a kolejnym ustalenia graczy przed rozpoczęciem rozgrywki. Oczywiście zasady gry w szachy nie są bardzo skomplikowane.

Czy gra w szachy jest dla każdego?

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

One thought on “Jakie kupić szachy na jubileusz firmy?

Comments are closed.